• Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
  • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
  • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu

II MIĘDZY PRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI W JĘZYKU ANGIELSKIM PT:" FUN WITH ENGLISH"

Dnia 24.11.2020 (wtorek), odbył się finał II Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego w Języku Angielskim pt: "FUN WITH ENGLISH" pod Patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowań dzieci kulturą anglojęzyczną oraz rozwijanie zdolności recytatorskich i aktorskich. Tegoroczny konkurs ze względu na sytuację epidemiologiczną, przyjął formę multimedialną. 

Po obejrzeniu i wysłuchaniu nagrań komisja ogłosiła wyniki:

Miejce I otrzymała Liliana G. z PP nr 13 

Miejsce II otrzymała Liliank K. z PP nr 17

Miejsce III otrzymała Liwia Cz. z PP nr 8

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomyi drobne upominki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!!!! 

Galeria zdjęć