• Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO "Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna"

W dniu 14.04.2021r. odbyło się rozstrzygnięcie Miedzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego "Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna."
Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania symboliką i tradycją Świąt Wielkanocnych, rozwijanie pomysłowości i wyobraźni dzieciecej, kształtowanie wrażliwości estetycznej.
Jury konkursowe w składzie mgr Bożena Matusiak- Dyrektor Przedszkola, mgr Magdalena Grabowska, mgr Justyna Kowalczyk,mgr Natalia Świgoń - nauczycielki Przedszkola odnotowało 28 prac konkursowych. Przy ocenie prac Komisja kierowała się przede wszystkim estetyką, samodzielnością wykonanej pracy oraz pomysłowością. Po wnikliwej ocenie udało się wyłonić zwycięzców.
 W kategorii wiekowej 5- latki zwycięzcami zostali:
I MIEJSCE - Wiktoria B. PP nr 16
II MIEJSCE - Zuzanna G. PP nr 16
III MIEJSCE - Antonina M. PP nr 2
Wyróżnienia otrzymali:
Mateusz Sz. PP nr 13
Natalia K. PP nr 2
Barbara S. PP nr 1
W kategorii wiekowej 6- latki zwycięzcami zostali:
I MIEJSCE - Oliwia S. i Zofia S. PP nr 9
II MIEJSCE Alicja M. PP nr 24
III MIEJSCE Nela D. PP 23
Wyróżnienia otrzymali:
Zuzanna U. PP nr 23
Julia M. PP nr 1
Ignacy S. PP nr 24
Składamy serdeczne gratulacje laureatom i wyróżnionym oraz wszystkim biorącym udział w konkursie.
W sprawie ustalenia daty  odbioru nagród oraz dyplomów będziemy kontaktować się telefonicznie, pozostałym osobom biorącym udział w konkursie dyplomy oraz podziękowania zostaną przesłane drogą mailową.