• Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu

Budynek 3 ul. Powstańców Śląskich

 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem

  Spotkanie ze Świętym Mikołajem

  „Mikołaju to już czas…”- wizyta Mikołaja w przedszkolu była długo wyczekiwanym spotkaniem przez dzieci. Cała sala powitała Mikołaja głośnymi oklaskami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Dzieci dla Mikołaja przygotowały piosenki i wierszyki. Na zakończenie Mikołaj obdarował przedszkolaki wspaniałymi prezentami. Mił…

  Czytaj więcej

 • Andrzejki

  Andrzejki

  W tym dniu nasze Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych, było w nim dużo tańca i świetnej zabawy. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji grupy.

  Czytaj więcej

 • OBCHODY 100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

  OBCHODY 100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

  Narodowe Święto Niepodległości Program artystyczny przygotowały dzieci z grupy IV d. Na akademię zaproszono pracowników przedszkola, koleżanki i kolegów z pozostałych grup. Podczas akademii wspólnie odśpiewano hymn państwowy, dzieci z grupy IV d w swoim programie recytowały wiersze i śpiewały pieśni patriotyczne, które przybliżyły wszystkim to historyczne wydarzenie.

  Czytaj więcej

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  Dzień Nauczyciela to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom było naprawdę dobrze i bezpiecznie. W tym dniu oglądaliśmy akademię, którą przygotowały wspólnie wszystkie przedszkolaki.

  Czytaj więcej

 • Dzień Przedszkolaka

  Dzień Przedszkolaka

  Dnia 20.09.2018r. obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Całym budynkiem maszerowaliśmy w kolorowym korowodzie skandując hasło " dzień przedszkolaka, dzień przedszkolaka" . Pozdrawialiśmy mijające nas osoby machając barwnymi wstążkami.Na każdej buzi i tej małej i tej dużej pojawiał się uśmiech.

  Czytaj więcej

 • Bal Pani Jesieni 2018

  Bal Pani Jesieni 2018

  Dzieci tego dnia przyszły ubrane w kolorach jesieni, w koronach z kolorowych jesiennych liści, w jarzębinowych koralach, a to specjalnie na powitanie wyjątkowego gościa - Pani Jesień. Wszyscy bawili się wspaniale przy muzyce. Na zakończenie Balu Pani Jesień zaprosiła dzieci do pożegnalnego tańca oraz na słodki poczęstunek, a więc w naszym przedszkolu: „Bal jesienny czasem radości- kiedy wśr…

  Czytaj więcej

 • Z wizytą u Pana weterynarza

  Z wizytą u Pana weterynarza

  Październik to miesiąc dobroci dla zwierząt, dlatego my dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę do lecznicy dla zwierząt. Dzięki uprzejmości Pana Doktora Macieja Kowalczewskiego mogliśmy się dowiedzieć na czym polega praca weterynarza i jak należy dbać o naszych pupili i co robić gdy chorują. Dziękujemy za miłe przyjęcie i poświęcony nam czas !

  Czytaj więcej

 • Spacer

  Spacer

  Dzieci z grupy IID wybrały się na spacer z prowiantem, aby nakarmić głodne kaczki i gołąbki.

  Czytaj więcej

 • BAL jesieni

  BAL jesieni

  W dniu 28 września w budynku nr 3 odbył się Bal Pani Jesieni. Wszyskie dzieci bawiły się doskonale a Panie próbowały dorównać dzieciom podczas ich tanecznego show:) Zaraz po śniadanku rozpoczęliśmy wspólne zabawy, były konkursy i zawitała do nas Pani JESIEŃ:) to był fantastyczny dzień :)

  Czytaj więcej