• Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu

Budynek 3 ul. Powstańców Śląskich

 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem

  Spotkanie ze Świętym Mikołajem

  „Mikołaju to już czas…”- wizyta Mikołaja w przedszkolu była długo wyczekiwanym spotkaniem przez dzieci. Cała sala powitała Mikołaja głośnymi oklaskami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Dzieci dla Mikołaja przygotowały piosenki i wierszyki. Na zakończenie Mikołaj obdarował przedszkolaki wspaniałymi prezentami. Mił…

  Czytaj więcej

 • Andrzejki

  Andrzejki

  W tym dniu nasze Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych, było w nim dużo tańca i świetnej zabawy. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji grupy.

  Czytaj więcej

 • OBCHODY 100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

  OBCHODY 100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

  Narodowe Święto Niepodległości Program artystyczny przygotowały dzieci z grupy IV d. Na akademię zaproszono pracowników przedszkola, koleżanki i kolegów z pozostałych grup. Podczas akademii wspólnie odśpiewano hymn państwowy, dzieci z grupy IV d w swoim programie recytowały wiersze i śpiewały pieśni patriotyczne, które przybliżyły wszystkim to historyczne wydarzenie.

  Czytaj więcej

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  Dzień Nauczyciela to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom było naprawdę dobrze i bezpiecznie. W tym dniu oglądaliśmy akademię, którą przygotowały wspólnie wszystkie przedszkolaki.

  Czytaj więcej

 • Dzień Przedszkolaka

  Dzień Przedszkolaka

  Dnia 20.09.2018r. obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Całym budynkiem maszerowaliśmy w kolorowym korowodzie skandując hasło " dzień przedszkolaka, dzień przedszkolaka" . Pozdrawialiśmy mijające nas osoby machając barwnymi wstążkami.Na każdej buzi i tej małej i tej dużej pojawiał się uśmiech.

  Czytaj więcej

 • Bal Pani Jesieni 2018

  Bal Pani Jesieni 2018

  Dzieci tego dnia przyszły ubrane w kolorach jesieni, w koronach z kolorowych jesiennych liści, w jarzębinowych koralach, a to specjalnie na powitanie wyjątkowego gościa - Pani Jesień. Wszyscy bawili się wspaniale przy muzyce. Na zakończenie Balu Pani Jesień zaprosiła dzieci do pożegnalnego tańca oraz na słodki poczęstunek, a więc w naszym przedszkolu: „Bal jesienny czasem radości- kiedy wśr…

  Czytaj więcej

 • Spacer

  Spacer

  Dzieci z grupy IID wybrały się na spacer z prowiantem, aby nakarmić głodne kaczki i gołąbki.

  Czytaj więcej

 • BAL jesieni

  BAL jesieni

  W dniu 28 września w budynku nr 3 odbył się Bal Pani Jesieni. Wszyskie dzieci bawiły się doskonale a Panie próbowały dorównać dzieciom podczas ich tanecznego show:) Zaraz po śniadanku rozpoczęliśmy wspólne zabawy, były konkursy i zawitała do nas Pani JESIEŃ:) to był fantastyczny dzień :)

  Czytaj więcej

 • Dzień Przedszkolaka

  Dzień Przedszkolaka

  Dnia 20.09 2017 odbył się w naszym przedszkolu bal z okazji Dnia Przedszkolaka. Wszyscy byliśmy w fantastycznych humorach a śpiewom i tańcom nie było końca.

  Czytaj więcej