• Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu

Budynek 3 ul. Powstańców Śląskich

 • Spotkanie Wielkanocne

  Spotkanie Wielkanocne

  Podczas spotkania wielkanocnego w budynku 3 mieliśmy okazję obejrzeć piękny występ grupy IId. Dzieci wraz z Paniami przybliżyły nam tradycje związane ze Świętem Wielkiej Nocy. Nie zabrakło wspólnych życzeń i dzielenia się poświęconymi jajkami.

  Czytaj więcej

 • Dzień Jabłka w grupie IID

  Dzień Jabłka w grupie IID

  Grupa II D obchodziła dziś Dzień Jabłka. Cały dzień poświęcony był jabłku- poznawaliśmy jego kształt, kolor i smak. Dzieci układały "jabłkowe" puzzle, wspólnie robiliśmy pyszny sok i częstowaliśmy się smakowitą szarlotką. Na koniec zrobiliśmy "jabłkowy dżem"

  Czytaj więcej

 • Bal karnawałowy

  Bal karnawałowy

  "Dziś w przedszkolu śmiech i tańce, tańczą różne przebierańce..." - 6 lutego w budynku nr 3 odbył się bal karnawałowy . Wszystkie dzieci oraz panie miały na sobie wspaniałe, kolorowe stroje, które upiększyły ten wspaniały dzień. Radość, śpiew i taniec byłi tam głównymi gośćmi.

  Czytaj więcej

 • Jasełka

  Jasełka

  Dnia 15 grudnia w budynku numer 3 odbyło się pierwsze spotkanie wigilijne, podczas którego cały zespół pracujący w budynku numer 3 spotkał się z rodzicami naszych przedszkolaków. Wyjątkowymi gośćmi były dzieci z budynku nr 2, które przedstawiły dla wszystkich zgromadzonych wspaniałe jasełka. Po złożeniu uroczystych życzeń przez Panią Dyrektor, wszyscy skosztowali prz…

  Czytaj więcej

 • Imieniny Św. Mikołaja

  Imieniny Św. Mikołaja

  6 grudnia nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!

  Czytaj więcej

 • Andrzejki

  Andrzejki

  „Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary.” 30 listopada w budynku numer 3 zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki. Tego dnia do przedszkola każdy przedszkolak przybył w pięknych przebraniach, co wprawiło wszystkich w wyjątkowo zaczarowany klimat. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać …

  Czytaj więcej

 • Bal Pluszowego Misia

  Bal Pluszowego Misia

  Małe, duże, bure, kolorowe, milutkie, z kokardką czy w szaliku... - 25. listpada pluszowe misie opanowały budynek numer 3. Misie „przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się i wspólnie świętować Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia na wszystkie dzieci czekało wiele atrakcji min. wspólne tańce i pląsy przy misiowych hitach taki jak: ,,Misie szare, misie …

  Czytaj więcej

 • Pasowanie na Przedszkolaka

  Pasowanie na Przedszkolaka

  15.11.2016 w budynku nr 3 odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka połączone wraz z otwarciem naszego obiektu. Uroczystość rozpoczęły przemowy Pani Dyrektor oraz wiceprezydenta Radomia - pana Karola Semika. Całość uświetniły występy każdej z grup. Po poświęceniu budynku na dzieci oraz zaproszonych Gości czekał mały poczęstunek.

  Czytaj więcej

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Dzień Edukacji Narodowej

  W dniu 14 października w całej Polsce świętowany jest Dzień Edukacji Narodowej. Nasze Przedszkole również brało udział w obchodach tak wyjątkowych dla wszystkich pracowników Oświaty. Z tej okazji grupa 4-latków przygotowała specjalny program artystyczny.

  Czytaj więcej

 • Bal Pani Jesieni

  Bal Pani Jesieni

  W naszym przedszkolu  tradycją jest organizowanie Balu Jesieni dla przedszkolaków. W tym szczególnym dniu (25 września) wszystkie dzieci przybyły do przedszkola w kolorowych, jesiennych strojach. Wspólnie bawiły się liski, jeżyki, sówki i żabki. śpiewając i tańcząc przy piosenkach o tematyce jesiennej. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu - p…

  Czytaj więcej