• Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu

Budynek 3 ul. Powstańców Śląskich

 • marcheweczki IIc

  marcheweczki IIc

  16.11.2017 był w naszej grupie Dniem Marchewkowym. Wygladaliśmy jak marchewki, piliśmy soczek marchewkowy i portretowaliśmy też marchewki.

  Czytaj więcej

 • Konkurs Budynek nr 3
 • ur Zuzia II C

  ur Zuzia II C

  Urodziny Zuzi S - Wszystkiego Najlepszego :)

  Czytaj więcej

 • Zajęcia otwarte grupa 1c

  Zajęcia otwarte grupa 1c

  Skąd się bierze miód? Jak ciężka jest praca pszczół? I kim jest "Bze Bze"? Na te i inne pytania szukaliśmy odpowiedzi na zajęciach otwartych w grupie 1 c. Dzięki nim Rodzice mogli zobaczyć, jak wyglądają zajęcia w przedszkolu oraz jak radzą sobie na nich Ich pociechy. Dziękujemy Pani Basi Kolejnik za ciekawe i pouczające zajęcia.

  Czytaj więcej

 • Wiosenno - świąteczne warsztaty rodzinne (etap 2) gr. 1c

  Wiosenno - świąteczne warsztaty rodzinne (etap 2) gr. 1c

  7 kwietnia odbył się drugi etap warsztatów wiosennych w grupie 1c. Tym razem Rodzice wraz z dziećmi ozdabiali, wykonane na poprzednim spotkaniu, jajka techniką decoupage (dekupaż). Pięknym efektem wspólnej pracy są kolorowe pisanki, które będą zdobiły świąteczne stoły. Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas!

  Czytaj więcej

 • Cała Polska czyta dzieciom - bajki na podstawie utworów H. CH. Andersena gr. 1 c

  Cała Polska czyta dzieciom - bajki na podstawie utworów H. CH. Andersena gr. 1 c

  Do grona "czytających Rodziców" dołączyła również pani Paulina - mama Mai i Nadii. Dzieci miały okazję wysłuchać bajek na podstawie utworów Hansa Christiana Andersena, tj. "Brzydkie kaczątko", "Calineczka" i "Ołowiany żołnierzyk". Dodatkową atrakcją było wspólne puszczanie baniek mydlanych. Dziękujemy!

  Czytaj więcej

 • Cała Polska czyta dzieciom - wiersze J. Tuwima i J. Brzechwy gr. 1c

  Cała Polska czyta dzieciom - wiersze J. Tuwima i J. Brzechwy gr. 1c

  16 marca do grupy 1c zawitała Pani Dorota - mama Oliwii i Grzesia, która odczytała nam wiersze J. Tuwima i J. Brzechwy. Pani Dorota oprócz czytania zaproponowała dzieciom również ciekawe zabawy ruchowe. Nie zabrakło również slodkiego poczęstunku - własnoręcznie pieczonych rogalików. Serdecznie dziękujemy i czekamy na więcej :)

  Czytaj więcej

 • Wiosenno - świąteczne warsztaty rodzinne (etap 1) gr. 1c

  Wiosenno - świąteczne warsztaty rodzinne (etap 1) gr. 1c

  Już po raz trzeci w grupie 1c gościliśmy dzieci wraz z Rodzicami na plastycznych warsztatach rodzinnych. Tym razem ze zrobionej własnoręcznie masy tworzyliśmy na balonach papierowe formy jaj, które będą dla nas bazą przy drugim etapie warsztatów. Dziękujemy za mile spędzony czas!

  Czytaj więcej

 • Cała Polska czyta dzieciom - "Paweł i Gaweł" gr. 1c

  Cała Polska czyta dzieciom - "Paweł i Gaweł" gr. 1c

  Pierwsze wspólne czytanie już za nami! 10 marca grupę 1c odwiedziła Pani Ewa -mama Jasia i Marysi, która odczytała nam wiersz A. Fredry "Paweł i Gaweł". Pani Ewa oprócz swojego wspaniałego nastroju przyniosła również kolorowe rekwizyty, które bardzo przypadły dzieciom do gustu. Serdecznie dziękujemy i zachęcamy innych Rodziców, aby przyłączyli s…

  Czytaj więcej

 • Zajęcia o kosmosie grupa 1c

  Zajęcia o kosmosie grupa 1c

  W grupie 1c odbyły się zajęcia, na których mogliśmy gościć Panią dyrektor. Dzieci wysłuchały opowiadania o podróży na Księżyc, latały jak rakieta lądując na wielu ciekawych planetach, a na końcu sami tworzyli rakiety z figur geometrycznych. W ten sposób nauce towarzyszyła świetna zabawa.

  Czytaj więcej