• Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu

Budynek 3 ul. Powstańców Śląskich

 • Jasełka w wykonaniu grupy IV C

  Jasełka w wykonaniu grupy IV C

  "Jak co roku o tej porze, święta do nas się zbliżają. Z tej okazji przedszkolaki przedstawianie dla Was mają". W dobrym przeżywaniu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu, którego treścią była historia narodzenia Pana Jezusa.

  Czytaj więcej

 • Witamy Mikołaja!

  Witamy Mikołaja!

  Mimo braku białego puchu, jak co roku św. Mikołaj przybył do dzieci z ogromnym workiem pełnym prezentów. Przedszkolaki przygotowały również dla św. Mikołaja - specjalne powitanie, były piosenki i wierszyki. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze!

  Czytaj więcej

 • Andrzejki 2019

  Andrzejki 2019

  W przedszkolu zabawy andrzejkowej to czas. Niech magia i wrózba królują wśród nas. Już zaczynamy, już nie czekamy, na naszą zabawę zapraszamy!

  Czytaj więcej

 • Dzień Pluszowego Misia

  Dzień Pluszowego Misia

  "Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!" W dniu 26 listopada 2019 r. wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoją ulubioną przytulanką - pluszowym misiem. W tym dniu na przedszkolaki czekały ciekawe zajęcia i zabawy.

  Czytaj więcej

 • Narodowe Święto Niepodległosci

  Narodowe Święto Niepodległosci

  Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodlegości. "Dzisiaj wielka jest rocznica jedenaty listopada! Tym, co zmarli za Ojczyznę, hołd wdzięczności Polska składa."  

  Czytaj więcej

 • Dzień Pani Jesieni

  Dzień Pani Jesieni

  W piękny, jesienny dzień odbył się w naszym przedszkolu "Bal Pani Jesieni". Zagościły pomarańczowe dynie, jesienne panienki całe w kolorowych listkach, borowiki, muchomorki, leśne zwierzęta. Przy dźwiękach wesołej muzyki dzieci zatańczyły i zaśpiewały jesienne piosenki oraz brały udział w konkursach i zagadkach.

  Czytaj więcej

 • Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

  Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

  Tak świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia dzieci brały udział w różnych konkursach i wspólnej zabawie.

  Czytaj więcej

 • Pierwszy Dzień Wiosny

  Pierwszy Dzień Wiosny

  Przedszkolaki z budynku nr 3 w barwnym korowodzie razem z Marzanną uroczyście powitały nową porę roku - Wiosnę. Wszędzie wkoło zrobiło się zielono, a słońce zaczęło świecić mocniej. Witaj WIOSNO!!!

  Czytaj więcej

 • Bal Karnawałowy

  Bal Karnawałowy

  Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. W tym dniu przenieśliśmy się do WIELKIEJ KRAINY BAJEK. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Na pamiątkę pozostały nam cudowne zdjęcia!

  Czytaj więcej

 • Spotkanie Wigilijne

  Spotkanie Wigilijne

  Uroczystość Jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w przedszkolu. W tym roku Jasełka przygotowały dzieci z grupy III D. Za sprawą małych aktorów na chwilę wszyscy przenieśli się do Betlejem. Występ bardzo się podobał i przedszkolaki zostały nagrodzeni ogromnymi brawami. Na zakończenie wszyscy zebrani goście podzielili się opłatkiem składając sobie świ…

  Czytaj więcej