• Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu

Budynek 3 ul. Powstańców Śląskich

 • BAL jesieni

  BAL jesieni

  W dniu 28 września w budynku nr 3 odbył się Bal Pani Jesieni. Wszyskie dzieci bawiły się doskonale a Panie próbowały dorównać dzieciom podczas ich tanecznego show:) Zaraz po śniadanku rozpoczęliśmy wspólne zabawy, były konkursy i zawitała do nas Pani JESIEŃ:) to był fantastyczny dzień :)

  Czytaj więcej

 • Dzień Przedszkolaka

  Dzień Przedszkolaka

  Dnia 20.09 2017 odbył się w naszym przedszkolu bal z okazji Dnia Przedszkolaka. Wszyscy byliśmy w fantastycznych humorach a śpiewom i tańcom nie było końca.

  Czytaj więcej

 • Spotkanie Wielkanocne

  Spotkanie Wielkanocne

  Podczas spotkania wielkanocnego w budynku 3 mieliśmy okazję obejrzeć piękny występ grupy IId. Dzieci wraz z Paniami przybliżyły nam tradycje związane ze Świętem Wielkiej Nocy. Nie zabrakło wspólnych życzeń i dzielenia się poświęconymi jajkami.

  Czytaj więcej

 • Bal karnawałowy

  Bal karnawałowy

  "Dziś w przedszkolu śmiech i tańce, tańczą różne przebierańce..." - 6 lutego w budynku nr 3 odbył się bal karnawałowy . Wszystkie dzieci oraz panie miały na sobie wspaniałe, kolorowe stroje, które upiększyły ten wspaniały dzień. Radość, śpiew i taniec byłi tam głównymi gośćmi.

  Czytaj więcej

 • Jasełka

  Jasełka

  Dnia 15 grudnia w budynku numer 3 odbyło się pierwsze spotkanie wigilijne, podczas którego cały zespół pracujący w budynku numer 3 spotkał się z rodzicami naszych przedszkolaków. Wyjątkowymi gośćmi były dzieci z budynku nr 2, które przedstawiły dla wszystkich zgromadzonych wspaniałe jasełka. Po złożeniu uroczystych życzeń przez Panią Dyrektor, wszyscy skosztowali prz…

  Czytaj więcej

 • Imieniny Św. Mikołaja

  Imieniny Św. Mikołaja

  6 grudnia nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!

  Czytaj więcej

 • Andrzejki

  Andrzejki

  „Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary.” 30 listopada w budynku numer 3 zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki. Tego dnia do przedszkola każdy przedszkolak przybył w pięknych przebraniach, co wprawiło wszystkich w wyjątkowo zaczarowany klimat. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać …

  Czytaj więcej

 • Bal Pluszowego Misia

  Bal Pluszowego Misia

  Małe, duże, bure, kolorowe, milutkie, z kokardką czy w szaliku... - 25. listpada pluszowe misie opanowały budynek numer 3. Misie „przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się i wspólnie świętować Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia na wszystkie dzieci czekało wiele atrakcji min. wspólne tańce i pląsy przy misiowych hitach taki jak: ,,Misie szare, misie …

  Czytaj więcej