• Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu

Budynek 3 ul. Powstańców Śląskich

 • Pierwszy Dzień Wiosny

  Pierwszy Dzień Wiosny

  Przedszkolaki z budynku nr 3 w barwnym korowodzie razem z Marzanną uroczyście powitały nową porę roku - Wiosnę. Wszędzie wkoło zrobiło się zielono, a słońce zaczęło świecić mocniej. Witaj WIOSNO!!!

  Czytaj więcej

 • Bal Karnawałowy

  Bal Karnawałowy

  Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. W tym dniu przenieśliśmy się do WIELKIEJ KRAINY BAJEK. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Na pamiątkę pozostały nam cudowne zdjęcia!

  Czytaj więcej

 • Spotkanie Wigilijne

  Spotkanie Wigilijne

  Uroczystość Jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w przedszkolu. W tym roku Jasełka przygotowały dzieci z grupy III D. Za sprawą małych aktorów na chwilę wszyscy przenieśli się do Betlejem. Występ bardzo się podobał i przedszkolaki zostały nagrodzeni ogromnymi brawami. Na zakończenie wszyscy zebrani goście podzielili się opłatkiem składając sobie świ…

  Czytaj więcej

 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem

  Spotkanie ze Świętym Mikołajem

  „Mikołaju to już czas…”- wizyta Mikołaja w przedszkolu była długo wyczekiwanym spotkaniem przez dzieci. Cała sala powitała Mikołaja głośnymi oklaskami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Dzieci dla Mikołaja przygotowały piosenki i wierszyki. Na zakończenie Mikołaj obdarował przedszkolaki wspaniałymi prezentami. Mił…

  Czytaj więcej

 • Andrzejki

  Andrzejki

  W tym dniu nasze Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych, było w nim dużo tańca i świetnej zabawy. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji grupy.

  Czytaj więcej

 • OBCHODY 100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

  OBCHODY 100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

  Narodowe Święto Niepodległości Program artystyczny przygotowały dzieci z grupy IV d. Na akademię zaproszono pracowników przedszkola, koleżanki i kolegów z pozostałych grup. Podczas akademii wspólnie odśpiewano hymn państwowy, dzieci z grupy IV d w swoim programie recytowały wiersze i śpiewały pieśni patriotyczne, które przybliżyły wszystkim to historyczne wydarzenie.

  Czytaj więcej

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  Dzień Nauczyciela to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom było naprawdę dobrze i bezpiecznie. W tym dniu oglądaliśmy akademię, którą przygotowały wspólnie wszystkie przedszkolaki.

  Czytaj więcej

 • Dzień Przedszkolaka

  Dzień Przedszkolaka

  Dnia 20.09.2018r. obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Całym budynkiem maszerowaliśmy w kolorowym korowodzie skandując hasło " dzień przedszkolaka, dzień przedszkolaka" . Pozdrawialiśmy mijające nas osoby machając barwnymi wstążkami.Na każdej buzi i tej małej i tej dużej pojawiał się uśmiech.

  Czytaj więcej

 • Bal Pani Jesieni 2018

  Bal Pani Jesieni 2018

  Dzieci tego dnia przyszły ubrane w kolorach jesieni, w koronach z kolorowych jesiennych liści, w jarzębinowych koralach, a to specjalnie na powitanie wyjątkowego gościa - Pani Jesień. Wszyscy bawili się wspaniale przy muzyce. Na zakończenie Balu Pani Jesień zaprosiła dzieci do pożegnalnego tańca oraz na słodki poczęstunek, a więc w naszym przedszkolu: „Bal jesienny czasem radości- kiedy wśr…

  Czytaj więcej