• Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu

Budynek 3 ul. Powstańców Śląskich

 • Z wizytą u Pana weterynarza

  Z wizytą u Pana weterynarza

  Październik to miesiąc dobroci dla zwierząt, dlatego my dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę do lecznicy dla zwierząt. Dzięki uprzejmości Pana Doktora Macieja Kowalczewskiego mogliśmy się dowiedzieć na czym polega praca weterynarza i jak należy dbać o naszych pupili i co robić gdy chorują. Dziękujemy za miłe przyjęcie i poświęcony nam czas !

  Czytaj więcej

 • Spacer

  Spacer

  Dzieci z grupy IID wybrały się na spacer z prowiantem, aby nakarmić głodne kaczki i gołąbki.

  Czytaj więcej

 • BAL jesieni

  BAL jesieni

  W dniu 28 września w budynku nr 3 odbył się Bal Pani Jesieni. Wszyskie dzieci bawiły się doskonale a Panie próbowały dorównać dzieciom podczas ich tanecznego show:) Zaraz po śniadanku rozpoczęliśmy wspólne zabawy, były konkursy i zawitała do nas Pani JESIEŃ:) to był fantastyczny dzień :)

  Czytaj więcej

 • Dzień Przedszkolaka

  Dzień Przedszkolaka

  Dnia 20.09 2017 odbył się w naszym przedszkolu bal z okazji Dnia Przedszkolaka. Wszyscy byliśmy w fantastycznych humorach a śpiewom i tańcom nie było końca.

  Czytaj więcej

 • Spotkanie Wielkanocne

  Spotkanie Wielkanocne

  Podczas spotkania wielkanocnego w budynku 3 mieliśmy okazję obejrzeć piękny występ grupy IId. Dzieci wraz z Paniami przybliżyły nam tradycje związane ze Świętem Wielkiej Nocy. Nie zabrakło wspólnych życzeń i dzielenia się poświęconymi jajkami.

  Czytaj więcej

 • Dzień Jabłka w grupie IID

  Dzień Jabłka w grupie IID

  Grupa II D obchodziła dziś Dzień Jabłka. Cały dzień poświęcony był jabłku- poznawaliśmy jego kształt, kolor i smak. Dzieci układały "jabłkowe" puzzle, wspólnie robiliśmy pyszny sok i częstowaliśmy się smakowitą szarlotką. Na koniec zrobiliśmy "jabłkowy dżem"

  Czytaj więcej

 • Bal karnawałowy

  Bal karnawałowy

  "Dziś w przedszkolu śmiech i tańce, tańczą różne przebierańce..." - 6 lutego w budynku nr 3 odbył się bal karnawałowy . Wszystkie dzieci oraz panie miały na sobie wspaniałe, kolorowe stroje, które upiększyły ten wspaniały dzień. Radość, śpiew i taniec byłi tam głównymi gośćmi.

  Czytaj więcej

 • Jasełka

  Jasełka

  Dnia 15 grudnia w budynku numer 3 odbyło się pierwsze spotkanie wigilijne, podczas którego cały zespół pracujący w budynku numer 3 spotkał się z rodzicami naszych przedszkolaków. Wyjątkowymi gośćmi były dzieci z budynku nr 2, które przedstawiły dla wszystkich zgromadzonych wspaniałe jasełka. Po złożeniu uroczystych życzeń przez Panią Dyrektor, wszyscy skosztowali prz…

  Czytaj więcej

 • Imieniny Św. Mikołaja

  Imieniny Św. Mikołaja

  6 grudnia nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!

  Czytaj więcej