• Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu

Budynek 3 ul. Powstańców Śląskich

 • czerwony dzień gr 2e

  czerwony dzień gr 2e

  13 października w naszej grupie odbył sie dzień jabłka. Rozmawialiśmy o tym jakie korzyści płyną z jedzenia jabłek jak pachną jak wyglądają i co można z nich zrobić. Po krótkiej rozmowie wzielismy się do pracy i powstał pyszny jabłkowy sok, pózniej uczyliśmy sie obierać i ścierać jabłka zeby zrobić z nich pyszne cisteczka które zjedliśmy na podwieczorek. Na koniec z poł&oacut…

  Czytaj więcej

 • wyjazd do Manufaktury słodyczy gr 2e

  wyjazd do Manufaktury słodyczy gr 2e

  12 października wybralismy się do Manufaktury słodyczy "Sama słodycz". Oprócz tego że moglismy dowiedzieć sie jak i z czego uzyskać barwniki mogliśm,y też zrobiś własne lizaki. To był fantastyczny dzień.

  Czytaj więcej

 • ur Zuzia II C

  ur Zuzia II C

  Urodziny Zuzi S - Wszystkiego Najlepszego :)

  Czytaj więcej

 • Dzień chłopaka IIe

  Dzień chłopaka IIe

  29 września w gr II e uczciliśmy Dzień chłopaka drobnymi upominkami dla chłopców i czymś słodkim dla dziewczynek :)

  Czytaj więcej

 • urodziny w gr 2 e

  urodziny w gr 2 e

  W gr 2 e bardzo lubimy świetować urodziny i tak oto swoje urodziny obchodzili już Kuba Hania T i Hania Sz. Każdemu odśpiewaliśmy Sto Lat i złożyliśmy mnóstwo życzeń:) Oby wszystkie się spełniły :)

  Czytaj więcej

 • Zajęcia otwarte grupa 1c

  Zajęcia otwarte grupa 1c

  Skąd się bierze miód? Jak ciężka jest praca pszczół? I kim jest "Bze Bze"? Na te i inne pytania szukaliśmy odpowiedzi na zajęciach otwartych w grupie 1 c. Dzięki nim Rodzice mogli zobaczyć, jak wyglądają zajęcia w przedszkolu oraz jak radzą sobie na nich Ich pociechy. Dziękujemy Pani Basi Kolejnik za ciekawe i pouczające zajęcia.

  Czytaj więcej

 • Wiosenno - świąteczne warsztaty rodzinne (etap 2) gr. 1c

  Wiosenno - świąteczne warsztaty rodzinne (etap 2) gr. 1c

  7 kwietnia odbył się drugi etap warsztatów wiosennych w grupie 1c. Tym razem Rodzice wraz z dziećmi ozdabiali, wykonane na poprzednim spotkaniu, jajka techniką decoupage (dekupaż). Pięknym efektem wspólnej pracy są kolorowe pisanki, które będą zdobiły świąteczne stoły. Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas!

  Czytaj więcej

 • Cała Polska czyta dzieciom - bajki na podstawie utworów H. CH. Andersena gr. 1 c

  Cała Polska czyta dzieciom - bajki na podstawie utworów H. CH. Andersena gr. 1 c

  Do grona "czytających Rodziców" dołączyła również pani Paulina - mama Mai i Nadii. Dzieci miały okazję wysłuchać bajek na podstawie utworów Hansa Christiana Andersena, tj. "Brzydkie kaczątko", "Calineczka" i "Ołowiany żołnierzyk". Dodatkową atrakcją było wspólne puszczanie baniek mydlanych. Dziękujemy!

  Czytaj więcej

 • Cała Polska czyta dzieciom - wiersze J. Tuwima i J. Brzechwy gr. 1c

  Cała Polska czyta dzieciom - wiersze J. Tuwima i J. Brzechwy gr. 1c

  16 marca do grupy 1c zawitała Pani Dorota - mama Oliwii i Grzesia, która odczytała nam wiersze J. Tuwima i J. Brzechwy. Pani Dorota oprócz czytania zaproponowała dzieciom również ciekawe zabawy ruchowe. Nie zabrakło również slodkiego poczęstunku - własnoręcznie pieczonych rogalików. Serdecznie dziękujemy i czekamy na więcej :)

  Czytaj więcej

 • Wiosenno - świąteczne warsztaty rodzinne (etap 1) gr. 1c

  Wiosenno - świąteczne warsztaty rodzinne (etap 1) gr. 1c

  Już po raz trzeci w grupie 1c gościliśmy dzieci wraz z Rodzicami na plastycznych warsztatach rodzinnych. Tym razem ze zrobionej własnoręcznie masy tworzyliśmy na balonach papierowe formy jaj, które będą dla nas bazą przy drugim etapie warsztatów. Dziękujemy za mile spędzony czas!

  Czytaj więcej