• Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu
 • Publiczne Przedszkole nr 1 w Radomiu

Budynek 3 ul. Powstańców Śląskich

 • Wycieczka do straży pożarnej gr. VI D

  Wycieczka do straży pożarnej gr. VI D

  Samo wejście na plac PSP wzbudziło u dzieci zafascynowanie oraz wielki podziw. Panowie strażacy staneli na wysokości zadania i nie szczedzili dzieciom licznych atrakcji. Opowiedzili o trudach pracy strażaka i pokazali z bliska wozy strażackie i ich wyposażenie. Dzieci miały możliwość zobaczyć i dotknąć nielam każdej rzeczy.

  Czytaj więcej

 • Robimy sałatkę jarzynową - gr. VI D

  Robimy sałatkę jarzynową - gr. VI D

  Pyszne witaminki - robimy sałatkę jarzynową. Wszystkie dzieci z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem przystapiły do wykonania  sałatki jarzynowej, samodzielnie kroiły warzywa i mieszały je w misie. Na koniec była degustacja zrobionej przez siebie sałatki. Smakowała wyśmienicie!

  Czytaj więcej

 • Wycieczka grupy IVD do Jedli - Letnisko

  Wycieczka grupy IVD do Jedli - Letnisko

  Tak przedszkolaki świętowały Dzień Chłopaka. Była super przejażdżka autobusem potem pociągiem. Co dla niektórych dzieci był to pierwszy raz.Nie brakowało także w tym dniu poczęstunku pizza dla wszystkich przedszkolaków. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy!

  Czytaj więcej

 • Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu gr III d

  Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu gr III d

  Przedszkolaki zwiedzały Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu. Zwiedzanie to nie wszystko, na dzieci czekały - zabawa kredkami fluorescencyjnymi ,eksperymenty z kolorami, kształtami i dźwiękami. Nie było czasu się nudzić!

  Czytaj więcej

 • Dzień Babci i Dziadka gr III d

  Dzień Babci i Dziadka gr III d

  W styczniu w najchłodniejszej porze roku w naszym przedszkolu odbyło się najcieplejsze święto - Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z grupy III D przygotowały inscenizację, prezentowały wiersze, piosenki, a także zatańczyły. Było pięknie i wzruszająco.

  Czytaj więcej

 • Warsztaty z pierwszej pomocy gr III d i IV d

  Warsztaty z pierwszej pomocy gr III d i IV d

  Dzieci uczestniczyły w warsztatach dotyczących udzielania pierwszej pomocy. Podczas zajęć praktycznych zostały przedstawione i przećwiczone zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej (sprawdzanie czynności życiowych, układanie w pozycji bocznej ustalonej (bezpiecznej). Brawo dla dzieci!

  Czytaj więcej

 • Akademia robotyki LEGO gr III d

  Akademia robotyki LEGO gr III d

  Akademia robotyki Lego to miejsce, w którym dzieci poznają podstawy automatyki i robotyki oraz zasady działania robotów. Dzięki specjalym klockom Lego dzieci tworzyły roboty, które się poruszały i wydawały odgłosy. Sprawiło to przedszkolakom dużo radości i satysfakcji.

  Czytaj więcej

 • Warsztaty dyniowe z rodzicami gr III d

  Warsztaty dyniowe z rodzicami gr III d

  ,,Dyniowe cudaki" - warsztaty dyniowe z rodzicami, nie ma nic bardziej cennego niż zabawy z rodzicami. Są to chwile, które zbliżają do siebie jeszcze bardziej. Tematem przewodnim spotkania były DYNIE. Wyobraźnia dzieci i rodziców nie miała granic. Powstawały wydrążone cudaki z ostrymi zębami, ciasteczkowe potwory jak również był poczęstunek ciasto dyniowe, zupa z dyni a …

  Czytaj więcej

 • warsztaty Castorama gr III d

  warsztaty Castorama gr III d

  Warsztaty w Castoramie dotyczyły hodowli roślin. Przedszkolaki przypomniały sobie co konieczne jest do tego, żeby rośliny rosły. Każdy z osobna dostał swoją doniczkę, którą własnoręcznie przyozdobił a na koniec posadził do niej cebulkę tulipana. Czekamy na piękne kwiaty!

  Czytaj więcej

 • urodzinki Julii Si

  urodzinki Julii Si

  Urodzinki Juleczki sprawiły nam dużo radości a torcik był pyszny :)

  Czytaj więcej